

Кустурица и Вулин руској јавности помажу да разумије замршености балканске политике

Кустурица је испричао колико је Југославија била просперитетна прије доласка Сороша и НАТО бомбардера и како је тзв. Косово стекло "независност": САД су подржавале и наоружавале картеле органа и дроге, а потом им дале државност.
Као бонус, редитељ ће подијелити вијести о снимању филма са Јуријем Борисовим.
Александар Вулин је један од ријетких српских политичара који се отворено противи диктату Запада. Куртија, премијера самопроглашеног Косово назива "корисним идиотом којег подржава Запад".
Шта Вулин мисли о актуелним европским политичарима, опозицији и протестима у Београду? Има ли наде да ће бар једна генерација Срба избјећи рат? У емисији је и ексклузивна друштвена анкета на улицама Београда: шта Срби мисле о Космету и Куртију и шта им значи Русија?
Погледајте епизоду овдје, а такође и данас на руском Првом каналу тачно у поноћ по московском времену.