latinica  ћирилица
28. Октобар, сриједа
06:04
Јутарњи програм
09:00
Вијести
09:08
Гастрономад
(16/104)
Р
кулинарски путопис
09:26
Горка освета
(12/241)
Р
тв новела
10:24
Пекмен
(34/52)
цртана серија
10:47
Оли, дјечак који постаје то што поједе
(5/26)
цртана серија
11:09
Музика за дјецу
Драгана Јовановска – Мојата мајка - Ђурђевдански фестивал 2017.
11:14
Гранд Лион 2
(15/22)
Р
серија
12:00
Дневник 1
12:28
Кухињица
12:29
Здравосфера
Р
13:21
Свијет здравља
емисија о здравству (257.)
13:55
Вијести
14:05
Пренос
Састанак званичника Републике Српске о епидемиолошкој ситуацији
16:00
Горка освета
(13/241)
тв новела
16:51
Кухињица
Р
17:00
Српска данас
17:50
Избори 2020.
блок 8
17:50
Представљање политичких субјеката
Мирсад ДУРАТОВИЋ, Покрет за Приједор
17:53
Представљање политичких субјеката
Ермин КАРИЋ, Народни покрет
17:56
Представљање политичких субјеката
Младен КЉАЈИЋ, СНСД-ДНС
17:58
Представљање политичких субјеката
Радомир ЛУКИЋ, Прва српска демократска странка – Прва СДС
18:00
Представљање политичких субјеката
Љубиша ПЕТРОВИЋ, СДС – ПДП
18:05
Хроника Херцеговине
18:48
Гранд Лион 2
(16/22)
серија
19:20
Кухињица
Р
19:30
Дневник 2
20:12
Истине и лажи 3
(81/85)
серија
21:04
Телеринг
22:10
Дневник 3
22:47
Хроника "Избори 2020."
23:03
Реј Донован 2
(7/12)
12
серија
00:06
Незаборављени 2
(4/6)
12
серија
00:55
Истине и лажи 3
(81/85)
Р
серија
01:35
Српска данас
Р
02:20
Хроника Херцеговине
Р
02:49
Дневник 2
Р
03:19
Телеринг
Р
04:14
Незаборављени 2
(4/6)
Р
12
серија
04:59
Музички спотови
29. Октобар, четвртак
06:04
Јутарњи програм
09:00
Вијести
09:08
Гастрономад
(17/104)
кулинарски путопис
09:28
Горка освета
(13/241)
Р
тв новела
10:28
Пекмен
(35/52)
цртана серија
10:51
Музика за дјецу
479. M30_Bozana Zdrale - Usnilo momce - Djurdjevdanski festival 2014 2:29
10:53
Оли, дјечак који постаје то што поједе
(6/26)
цртана серија
11:15
Музика за дјецу
524. M30_Masa Paovic – Zbog Andrije - Đurđevdanski festival 2017 2:53
11:19
Гранд Лион 2
(16/22)
Р
серија
12:00
Дневник 1
12:28
Хроника "Избори 2020."
12:38
Кухињица
12:39
Телеринг
Р
13:43
Слике из Италије: Микс 1
(89/105)
путописни серијал
13:48
Слике из Италије: Микс 2
(90/105)
путописни серијал
13:51
Слике из Италије: Микс 3
(91/105)
путописни серијал
14:00
Вијести
14:10
Горка освета
(14/241)
тв новела
15:12
Гастрономад
(18/104)
кулинарски путопис
15:28
Истине и лажи 3
(81/85)
Р
серија
16:22
Квадрат на знање
емисија о образовању
16:49
Кухињица
Р
17:00
Српска данас
17:50
Избори 2020.
блок 9
17:50
Представљање политичких субјеката
Мићо МИЋИЋ, Заједно за Семберију и Српску
17:53
Представљање политичких субјеката
Саша ЧУДИЋ, независни кандидат
17:56
Представљање политичких субјеката
Александар ЛУКИЋ, Народни демократски покрет - НДП
17:59
Представљање политичких субјеката
Кенан ХУСКАНОВИЋ, Платформа за прогрес
18:02
Представљање политичких субјеката
Милан МИЛИЧЕВИЋ, СДС – Српска демократска странка
18:07
Панорама Источног Сарајева
18:48
Гранд Лион 2
(17/22)
серија
19:16
Кухињица
Р
19:30
Дневник 2
20:14
Истине и лажи 3
(82/85)
серија
21:04
Печат
политички магазин
22:15
Дневник 3
22:48
Хроника "Избори 2020."
23:07
Реј Донован 2
(8/12)
12
серија
00:02
Незаборављени 2
(5/6)
12
серија
00:50
Истине и лажи 3
(82/85)
Р
серија
01:33
Квадрат на знање
Р
емисија о образовању
01:56
Српска данас
Р
02:41
Панорама Источног Сарајева
Р
03:06
Дневник 2
Р
03:36
Печат
Р
политички магазин
04:36
Незаборављени 2
(5/6)
Р
12
серија
05:21
Музички спотови
30. Октобар, петак
06:04
Јутарњи програм
09:00
Вијести
09:08
Гастрономад
(18/104)
Р
кулинарски путопис
09:23
Горка освета
(14/241)
Р
тв новела
10:14
Родитељски кутак
Р
29.
10:42
Пекмен
(36/52)
цртана серија
11:06
Гранд Лион 2
(17/22)
Р
серија
12:00
Дневник 1
12:26
Хроника "Избори 2020."
12:31
Кухињица
12:32
Печат
Р
политички магазин
14:00
Вијести
14:09
Горка освета
(15/241)
тв новела
15:01
Гастрономад
(19/104)
кулинарски путопис
15:16
Истине и лажи 3
(82/85)
Р
серија
15:58
Кухињица
Р
15:59
Хроника Славоније, Барање и Западног Срема
17:00
Српска данас
17:50
Избори 2020.
блок 10
17:50
Представљање политичких субјеката
Велимир АНДРИЋ, Народни покрет-Ђорђе Милићевић
17:52
Представљање политичких субјеката
Хаyан Георгос БАХНАН, независни кандидат
17:54
Представљање политичких субјеката
Гјеват СХАТРИ, независни кандидат
17:56
Представљање политичких субјеката
Драгутин ШКРЕБИЋ, Социјалисти – СПС
17:58
Представљање политичких субјеката
Томо КОВАЧЕВИЋ, СДС Семберија – Мићо Мићић
18:03
Бањалучка панорама
18:39
Гранд Лион 2
(18/22)
серија
19:03
Кухињица
Р
19:30
Дневник 2
20:15
Титова соба тајни: Резиденције Јосипа Броза 1. дио
(9/31)
документарни програм
21:10
Ловац убица
12
филм
23:08
Вијести
23:18
Хроника "Избори 2020."
23:34
Кањон очаја
12
филм
00:59
Ловац убица
Р
12
филм
02:55
Српска данас
Р
03:40
Дневник 2
Р
04:10
Бањалучка панорама
Р
04:40
Музички спотови
31. Октобар, субота
06:04
Музички спотови
07:00
Викенд јутро
10:01
Гастрономад
(19/104)
Р
кулинарски путопис
10:16
Свезналица
образовни програм (88.)
10:46
Оли, дјечак који постаје то што поједе
(14/26)
цртана серија
11:09
Може и другачије
Р
емисија о уређењу ентеријера, 73.
12:00
Дневник 1
12:26
Кухињица
12:27
Хроника "Избори 2020."
12:33
Плодови рада
емисија из пољопривреде 360.
13:04
Православље
религијски програм
13:30
Титова соба тајни: Резиденције Јосипа Броза 1. дио
(9/31)
Р
документарни програм
14:21
Свијет здравља
емисија о здравству (258.)
14:49
Гастрономад
(20/104)
кулинарски путопис
15:05
Концерт
17:00
Вијести
17:09
Здравосфера
17:55
Живот је на селу
Документарни програм
18:22
Јужни ветар
(4/14)
Р
12
серија
19:07
Кухињица
Р
19:30
Дневник 2
20:15
Јужни ветар
(5/14)
12
серија
21:12
Разговор са...
Недом Украден
22:02
Нека песма каже: Богдан 1
(15/17)
музички програм
22:56
Вијести
23:03
Хроника "Избори 2020."
23:19
Сусрети и растанци
12
филм
01:20
Разговор са...
Р
Недом Украден
02:05
Нека песма каже: Богдан 1
(15/17)
Р
музички програм
02:57
Дневник 2
Р
03:27
Православље
Р
религијски програм
03:57
Плодови рада
Р
емисија из пољопривреде 360.
04:27
Живот је на селу
Р
Документарни програм
04:53
Здравосфера
Р
05:38
Музички спотови
1. Новембар, недјеља
06:04
Музички спотови
07:00
Викенд јутро
10:02
Гастрономад
(20/104)
Р
кулинарски путопис
10:17
Преглед за лица са оштећеним слухом
10:42
Сноп
емисија о пољопривреди
11:18
Капи завичаја са Славишом Сабљићем
Јасенови потоци - документарни програм
11:42
Кухињица
12:00
Дневник 1
12:17
Хроника "Избори 2020."
12:25
Пренос
Фудбал - Италијанска лига - Удинезе - Милан
14:26
Свијет брзине
емисија о аутомобилима (288.)
15:00
Гастрономад
(21/104)
кулинарски путопис
15:15
Нека песма каже: Богдан 1
(15/17)
Р
музички програм
16:20
Родитељски кутак
30.
16:52
Кухињица
Р
17:00
Вијести
17:08
Моје село весело
(3/24)
документарни програм
17:33
Може и другачије
емисија о уређењу ентеријера, 74.
17:59
Јужни ветар
(5/14)
Р
12
серија
18:49
Кухињица
Р
19:30
Дневник 2
20:15
Јужни ветар
(6/14)
12
серија
21:11
Лепота порока
12
домаћи филм
23:10
Вијести
23:19
Хроника "Избори 2020."
23:35
Мекбрајд: Случај несталог доктора
филм
01:35
Лепота порока
Р
12
домаћи филм
03:25
Свијет брзине
Р
емисија о аутомобилима (288.)
03:55
Може и другачије
Р
емисија о уређењу ентеријера, 74.
04:25
Дневник 2
Р
04:55
Капи завичаја са Славишом Сабљићем
Р
Јасенови потоци - документарни програм
05:18
Сноп
Р
емисија о пољопривреди
05:48
Музички спотови
2. Новембар, понедјељак
06:04
Јутарњи програм
09:00
Вијести
09:09
Гастрономад
(21/104)
Р
кулинарски путопис
09:24
Горка освета
(15/241)
Р
тв новела
10:22
Пекмен
(37/52)
цртана серија
10:45
Музика за дјецу
10:48
Свезналица
Р
образовни програм (88.)
11:19
Гранд Лион 2
(18/22)
Р
серија
12:00
Дневник 1
12:27
Хроника "Избори 2020."
12:32
Кухињица
12:33
DW - Euromaxx
13:03
Свијет брзине
Р
емисија о аутомобилима (288.)
13:50
Вијести
14:00
Горка освета
(16/241)
тв новела
15:00
Гастрономад
(22/104)
кулинарски путопис
15:15
Моје село весело
(3/24)
Р
документарни програм
15:40
Врата до врата 1
(62/72)
серија
16:15
Мала Европа
емисија о националним мањинама
16:45
Кухињица
Р
17:00
Српска данас
17:50
Представљање политичких субјеката
Адис ЧАВКА, СДА – СББ листа за Бањалуку
17:50
Избори 2020.
блок 1
17:53
Представљање политичких субјеката
Младен ГРУЈИЧИЋ, Заједно за Сребреницу
17:56
Представљање политичких субјеката
Ђорђе МИЛИЋЕВИЋ, “Људи прије свега”
17:59
Представљање политичких субјеката
Здравко ЂУРИЧИЋ, Напредна демократска странка 2020 – НДС 2020
18:02
Представљање политичких субјеката
Елведин ХАМЗИЋ, Странка за Босну и Херцеговину
18:05
Представљање политичких субјеката
Харис КАТИЦА, Босанскохерцеговачки демократи – Џебраил Бајрамовић
18:10
Хроника Семберије и Мајевице
18:48
Гранд Лион 2
(19/22)
серија
19:12
Кухињица
Р
19:30
Дневник 2
20:09
Истине и лажи 3
(83/85)
серија
20:51
Актуелно
22:10
Дневник 3
22:45
Хроника "Избори 2020."
23:00
Реј Донован 2
(9/12)
12
серија
23:53
Незаборављени 2
(6/6)
12
серија
00:39
Истине и лажи 3
(83/85)
Р
серија
01:20
Мала Европа
Р
емисија о националним мањинама
01:50
Српска данас
Р
02:35
Хроника Семберије и Мајевице
Р
03:00
Дневник 2
Р
03:30
Актуелно
Р
04:25
Незаборављени 2
(6/6)
Р
12
серија
05:10
Музички спотови
3. Новембар, уторак
06:04
Јутарњи програм
09:00
Вијести
09:08
Гастрономад
(22/104)
Р
кулинарски путопис
09:21
Горка освета
(16/241)
Р
тв новела
10:17
Пекмен
(38/52)
цртана серија
10:40
Оли, дјечак који постаје то што поједе
(7/26)
цртана серија
11:02
Музика за дјецу
11:08
Гранд Лион 2
(19/22)
Р
серија
12:00
Дневник 1
12:26
Хроника "Избори 2020."
12:32
Кухињица
12:33
Актуелно
Р
13:34
Капи завичаја са Славишом Сабљићем
Р
Јасенови потоци - документарни програм
14:05
Вијести
14:14
Горка освета
(17/241)
тв новела
15:06
Гастрономад
(23/104)
кулинарски путопис
15:23
Истине и лажи 3
(83/85)
Р
серија
16:20
Прозорница
емисија из културе
16:50
Кухињица
Р
17:00
Српска данас
17:50
Избори 2020.
блок 2
17:50
Представљање политичких субјеката
Игор РАДОЈИЧИЋ, СНСД-ДЕМОС-ДНС-ПОЛИГРАФ-ПУП-СП-СПС-УС
17:53
Представљање политичких субјеката
Жељко НИНКОВИЋ, независни кандидат
17:56
Представљање политичких субјеката
Изета ФЕРИЗОВИЋ, независни кандидат
17:59
Представљање политичких субјеката
Мирна САВИЋ-БАЊАЦ, Народни покрет “Бањалука зове”
18:02
Представљање политичких субјеката
Озрен ПЕРДУВ, Покрет правде
18:05
Представљање политичких субјеката
Ибрахим СПАХИЋ, Грађанска демократска странка БиХ
18:09
Хроника Поткозарја
18:44
Гранд Лион 2
(20/22)
серија
19:07
Кухињица
Р
19:30
Дневник 2
20:10
Истине и лажи 3
(84/85)
серија
20:56
Снага живота
Тројке
21:32
Злочини који су писали историју
(4/10)
12
документарни програм
22:10
Дневник 3
22:45
Хроника "Избори 2020."
23:00
Реј Донован 2
(10/12)
12
серија
23:53
Незаборављени 3
(1/6)
12
серија
00:39
Истине и лажи 3
(84/85)
Р
серија
01:24
Прозорница
Р
емисија из културе
01:49
Српска данас
Р
02:34
Хроника Поткозарја
Р
02:59
Снага живота
Р
Ријетке болести
03:24
Дневник 2
Р
03:54
Незаборављени 3
(1/6)
Р
12
серија
04:41
Злочини који су писали историју
(4/10)
Р
12
документарни програм
05:06
Музички спотови
4. Новембар, сриједа
06:04
Јутарњи програм
09:00
Вијести
09:08
Гастрономад
(23/104)
Р
кулинарски путопис
09:27
Горка освета
(17/241)
Р
тв новела
10:24
Пекмен
(39/52)
цртана серија
10:47
Оли, дјечак који постаје то што поједе
(8/26)
цртана серија
11:09
Музика за дјецу
11:14
Гранд Лион 2
(20/22)
Р
серија
12:00
Дневник 1
12:26
Хроника "Избори 2020."
12:32
Кухињица
12:33
Здравосфера
Р
13:20
Свијет здравља
Р
емисија о здравству (258.)
14:00
Вијести
14:09
Горка освета
(18/241)
тв новела
15:00
Гастрономад
(24/104)
кулинарски путопис
15:17
Истине и лажи 3
(84/85)
Р
серија
16:03
Разговор са...
Р
Недом Украден
16:48
Кухињица
Р
17:00
Српска данас
17:50
Представљање политичких субјеката
Константин САВИЋ, независни кандидат
17:50
Избори 2020.
блок 3
17:53
Представљање политичких субјеката
Дамир НИКШИЋ, Еколошки слободарски покрет “ЕСПО”
17:56
Представљање политичких субјеката
Самир ПАЛИЋ, БПС – Сефер Халиловић
17:59
Представљање политичких субјеката
Радан СПАСОЈЕВИЋ, Партија привредног прогреса Брчко Дистрикт БиХ
18:02
Представљање политичких субјеката
Петар ЂОКИЋ, Социјалистичка партија
18:05
Представљање политичких субјеката
Лука Кецман, Слободна странка Српске
18:10
Хроника Херцеговине
18:41
Гранд Лион 2
(21/22)
серија
19:05
Кухињица
Р
19:30
Дневник 2
20:10
Истине и лажи 3
(85/85)
серија
20:56
Телеринг
22:10
Дневник 3
22:45
Хроника "Избори 2020."
23:01
Реј Донован 2
(11/12)
12
серија
23:46
Незаборављени 3
(2/6)
12
серија
00:31
Истине и лажи 3
(85/85)
Р
серија
01:16
Српска данас
Р
02:01
Хроника Херцеговине
Р
02:26
Дневник 2
Р
02:56
Телеринг
Р
03:56
Разговор са...
Р
Секом Саблић
04:36
Незаборављени 3
(2/6)
Р
12
серија
05:21
Музички спотови