latinica  ћирилица
16. Јануар, субота
06:05
Музички спотови
07:00
Викенд јутро
10:08
Стани да ти кажем
(5/40)
емисија за дјецу
10:29
Гастрономад
(84/104)
Р
кулинарски путопис
10:45
Оли, дјечак који постаје то што поједе
(21/26)
цртана серија
11:09
С Јахорине с љубављу
5./10
12:00
Дневник 1
12:27
Кухињица
12:31
Плодови рада
емисија из пољопривреде 368.
13:03
Ријеч вјере
религијски програм
13:34
Титова соба тајни: Тито и несврстани 2. дио
(14/31)
Р
документарни програм
14:34
Свијет здравља
емисија о здравству (269.)
15:05
Гастрономад
(85/104)
кулинарски путопис
15:21
Нека песма каже: Брена
(3/4)
Р
Новогодишњи специјал
16:18
Ко лепи сан
Р
документарни серијал, 6./10
16:52
Вијести
17:01
Здравосфера
17:54
Наши људи и крајеви
(9/10)
документарни програм
18:27
Краљ Петар Први
(6/11)
Р
серија
19:23
Кухињица
Р
19:30
Дневник 2
20:10
Интервју
Веселин Вујовић, тренер РК Борац
20:57
Краљ Петар Први
(7/11)
серија
21:53
Вијести
22:18
Нека песма каже: Новогодишња
(4/4)
Новогодишњи специјал
23:16
Погрешан кревет: Огољена потјера
12
филм
00:42
Интервју
Р
Веселин Вујовић, тренер РК Борац
01:22
С Јахорине с љубављу
Р
5./10
02:07
Дневник 2
Р
02:52
Ријеч вјере
Р
религијски програм
03:22
Плодови рада
Р
емисија из пољопривреде 368.
03:42
Наши људи и крајеви
(9/10)
Р
документарни програм
04:15
Здравосфера
Р
05:05
Свијет здравља
Р
емисија о здравству (269.)
05:35
Музички спотови
17. Јануар, недјеља
06:04
Музички спотови
07:00
Викенд јутро
10:05
Свезналица
99.
10:34
Гастрономад
(85/104)
Р
кулинарски путопис
10:49
Сноп
емисија о пољопривреди
11:27
Капи завичаја са Славишом Сабљићем
Стројице - документарни програм
12:00
Дневник 1
12:25
Пренос
Фудбал - Италијанска лига - Наполи - Фјорентина
14:28
Свијет брзине
емисија о аутомобилима (299.)
15:01
Гастрономад
(86/104)
кулинарски путопис
15:16
Нека песма каже: Новогодишња
(4/4)
Р
Новогодишњи специјал
16:16
Снага живота
Р
17:00
Кухињица
Р
17:05
Вијести
17:14
Моје село весело
(13/24)
документарни програм
17:42
Храм вере
Р
документарни филм
18:00
Може и другачије
емисија о уређењу ентеријера, 84.
18:25
Краљ Петар Први
(7/11)
Р
серија
19:30
Дневник 2
20:11
Ко лепи сан
документарни серијал, 7./10
20:52
Краљ Петар Први
(8/11)
серија
21:50
Вијести
22:14
Жена мистерија: Тајна дивљег запада
филм
23:42
Ко лепи сан
Р
документарни серијал, 7./10
00:22
Свијет брзине
Р
емисија о аутомобилима (299.)
00:54
Може и другачије
Р
емисија о уређењу ентеријера, 84.
01:17
Дневник 2
Р
02:02
Моје село весело
(13/24)
Р
документарни програм
02:27
Капи завичаја са Славишом Сабљићем
Р
Стројице - документарни програм
02:51
Сноп
Р
емисија о пољопривреди
03:26
Жена мистерија: Тајна дивљег запада
Р
филм
04:47
Свезналица
Р
99.
05:15
Музички спотови
18. Јануар, понедјељак
06:04
Јутарњи програм
09:00
Вијести
09:06
Гастрономад
(86/104)
Р
кулинарски путопис
09:22
Горка освета
(64/241)
Р
тв новела
10:13
Оли, дјечак који постаје то што поједе
(14/26)
цртана серија
10:35
Свезналица
Р
99.
11:03
Госпођица Скарлет и Војвода
(6/6)
серија
12:00
Дневник 1
12:28
Кухињица
12:30
Срећни људи
(35/70)
Р
серија
13:33
У фокусу
14:05
Вијести
14:14
Горка освета
(65/241)
тв новела
15:08
Гастрономад
(87/104)
кулинарски путопис
15:25
Војна академија 3
(12/15)
Р
серија
16:23
ЕУ и ми
16:53
Кухињица
Р
17:00
Српска данас
17:49
Хроника Семберије и Мајевице
18:23
Срећни људи
(36/70)
серија
19:20
Кухињица
Р
19:30
Дневник 2
20:11
Војна академија 3
(13/15)
серија
21:12
Актуелно
22:15
Дневник 3
23:00
Кум
(1/8)
12
серија
23:52
Госпођица Скарлет и Војвода
(6/6)
Р
серија
00:44
У фокусу
Р
01:14
Српска данас
Р
01:59
Дневник 2
Р
02:44
Актуелно
Р
03:44
ЕУ и ми
Р
04:14
Хроника Семберије и Мајевице
Р
04:44
Кум
(1/8)
Р
12
серија
05:31
Музички спотови
19. Јануар, уторак
06:04
Јутарњи програм
09:00
Вијести
09:07
Гастрономад
(87/104)
Р
кулинарски путопис
09:23
Горка освета
(65/241)
Р
тв новела
10:14
Кружни пут
филм
12:00
Дневник 1
12:27
Кухињица
Р
12:29
Срећни људи
(36/70)
Р
серија
13:17
У фокусу
14:00
Вијести
14:07
Горка освета
(66/241)
тв новела
15:00
Гастрономад
(88/104)
кулинарски путопис
15:15
Војна академија 3
(13/15)
Р
серија
16:11
Документарни филм
Три Јерарха у Поткозарју
16:51
Кухињица
Р
17:00
Српска данас
17:47
Хроника Поткозарја
18:18
Срећни људи
(37/70)
серија
19:08
Кухињица
Р
19:30
Дневник 2
20:09
Војна академија 3
(14/15)
серија
21:05
Снага живота
документарни серијал
21:36
Злочини који су писали историју
(9/10)
12
документарни програм
22:15
Дневник 3
22:59
Кум
(2/8)
12
серија
23:47
Кружни пут
Р
филм
01:17
У фокусу
Р
01:47
Српска данас
Р
02:32
Дневник 2
Р
03:17
Снага живота
Р
документарни серијал
03:47
Документарни филм
Р
Три Јерарха у Поткозарју
04:27
Хроника Поткозарја
Р
04:57
Музички спотови
20. Јануар, сриједа
06:04
Јутарњи програм
09:00
Вијести
09:07
Гастрономад
(88/104)
Р
кулинарски путопис
09:23
Горка освета
(66/241)
Р
тв новела
10:17
Ждријебе
филм
12:00
Дневник 1
12:27
Кухињица
12:29
Срећни људи
(37/70)
Р
серија
13:20
У фокусу
14:00
Вијести
14:07
Горка освета
(67/241)
тв новела
14:59
Гастрономад
(89/104)
кулинарски путопис
15:14
Војна академија 3
(14/15)
Р
серија
16:10
Огледало традиције
(5/10)
документарни програм
16:35
Кухињица
Р
17:00
Српска данас
17:48
Хроника Херцеговине
18:19
Срећни људи
(38/70)
серија
19:09
Кухињица
Р
19:30
Дневник 2
20:10
Војна академија 3
(15/15)
серија
21:35
Телеринг
22:10
Дневник 3
22:56
Кум
(3/8)
12
серија
23:44
Горка освета
(67/241)
Р
тв новела
00:34
Срећни људи
(38/70)
Р
серија
01:24
У фокусу
Р
01:54
Српска данас
Р
02:39
Дневник 2
Р
03:24
Телеринг
Р
04:24
Хроника Херцеговине
Р
04:54
Кум
(3/8)
Р
12
серија
05:41
Музички спотови
21. Јануар, четвртак
06:04
Јутарњи програм
09:00
Вијести
09:07
Школски час
1. разред - моја околина, говор, изражавање, стварање , спорт, ритмика, музика
09:20
Школски час
2. разред - математика, српски језик, природа и друштво
09:38
Школски час
3. разред - српски језик, математика, природа и друштво
09:53
Школски час
4. разред - математика, српски језик, природа и друштво
10:17
Школски час
5. разред - српски језик, математика, познавање друштва, физичко васпитање
10:47
Школски час
6. разред - математика, географија, ликовна култура, руски језик
11:10
Школски час
7. разред - српски језик, географија, ликовна култура, руски језик
12:00
Дневник 1
12:25
Кухињица
12:29
Школски час
8. разред - српски језик, географија, ликовна култура, руски језик
12:53
Школски час
9. разред - математика, географија, ликовна култура, руски језик
13:17
У фокусу
14:00
Вијести
14:06
Горка освета
(68/241)
тв новела
14:56
Гастрономад
(90/104)
кулинарски путопис
15:13
Војна академија 3
(15/15)
Р
серија
16:37
Квадрат на знање
емисија о образовању
17:00
Српска данас
17:06
Кухињица
Р
17:47
Панорама Источног Сарајева
18:18
Срећни људи
(39/70)
серија
19:09
Кухињица
Р
19:30
Дневник 2
20:10
Војна академија 4
(1/12)
серија
21:02
Печат
политички магазин
22:10
Дневник 3
22:55
Кум
(4/8)
12
серија
23:50
Срећни људи
(39/70)
Р
серија
00:40
Горка освета
(68/241)
Р
тв новела
01:28
У фокусу
Р
02:03
Српска данас
Р
02:43
Дневник 2
Р
03:31
Печат
Р
политички магазин
04:31
Панорама Источног Сарајева
Р
05:01
Квадрат на знање
Р
емисија о образовању
05:31
Музички спотови
22. Јануар, петак
06:04
Јутарњи програм
09:00
Вијести
09:07
Школски час
1. разред - говор, изражавање, стварање - моја околина, спорт, ритмика, музика
09:21
Школски час
2. разред - српски језик, математика, физичко васпитање, исламска вјеронаука
09:39
Школски час
3. разред - српски језик, математика, физичко васпитање, исламска вјеронаука
10:05
Школски час
4. разред - српски језик, математика, физичко васпитање, исламска вјеронаука
10:29
Школски час
5. разред - српски језик, математика, познавање природе, исламска вјеронаука
10:55
Школски час
6. разред - биологија, основи информатике, техничко образовање, православна вјеронаука
11:16
Школски час
7. разред - биологија, основи информатике, техничко образовање, православна вјеронаука
12:00
Дневник 1
12:25
Кухињица
12:29
Школски час
8. разред - биологија, основи информатике, техничко образовање, православна вјеронаука
12:54
Школски час
9. разред - биологија, основи информатике, техничко образовање, православна вјеронаука
13:15
У фокусу
14:00
Вијести
14:06
Горка освета
(69/241)
тв новела
14:57
Гастрономад
(91/104)
кулинарски путопис
15:14
Војна академија 4
(1/12)
Р
серија
16:05
Хроника Славоније, Барање и Западног Срема
16:35
Кухињица
Р
17:00
Српска данас
17:47
Бањалучка панорама
18:18
Срећни људи
(40/70)
серија
19:09
Кухињица
Р
19:30
Дневник 2
20:09
Војна академија 4
(2/12)
серија
21:00
Титова соба тајни: Тито и армија
(15/31)
документарни програм
22:15
Дневник 3
23:00
Сусрет са опасношћу
12
филм
00:25
Срећни људи
(40/70)
Р
серија
01:15
Горка освета
(69/241)
Р
тв новела
02:05
У фокусу
Р
02:40
Српска данас
Р
03:19
Дневник 2
Р
04:07
Хроника Славоније, Барање и Западног Срема
Р
04:37
Титова соба тајни: Тито и армија
(15/31)
Р
документарни програм
05:42
Музички спотови
23. Јануар, субота
06:04
Музички спотови
07:00
Викенд јутро
10:13
Стани да ти кажем
(6/40)
емисија за дјецу
10:36
Оли, дјечак који постаје то што поједе
(22/26)
цртана серија
11:00
С Јахорине с љубављу
6./10
11:51
Кухињица
12:00
Дневник 1
12:26
Плодови рада
емисија из пољопривреде 369.
12:52
Православље
религијски програм
13:18
Титова соба тајни: Тито и армија
(15/31)
Р
документарни програм
14:24
Свијет здравља
емисија о здравству (270.)
14:55
Гастрономад
(92/104)
кулинарски путопис
15:12
Концерт
Снежане Ђуришић, 2. дио
16:13
Ко лепи сан
Р
документарни серијал, 7./10
16:55
Вијести
17:03
Здравосфера
17:59
Живот је на селу
Документарни програм
18:30
Краљ Петар Први
(8/11)
Р
серија
19:22
Кухињица
Р
19:30
Дневник 2
20:09
Разговор са...
Снежаном Ђуришић
20:53
Краљ Петар Први
(9/11)
серија
21:55
Вијести
22:30
Нека песма каже
(5/10)
музички програм
23:26
Њен тајни убица
12
филм
00:56
Разговор са...
Р
Снежаном Ђуришић
01:38
С Јахорине с љубављу
Р
6./10
02:22
Дневник 2
Р
02:55
Православље
Р
религијски програм
03:25
Плодови рада
Р
емисија из пољопривреде 369.
03:50
Живот је на селу
Р
Документарни програм
04:20
Здравосфера
Р
05:05
Свијет здравља
Р
емисија о здравству (270.)
05:35
Музички спотови