latinica  ћирилица
15/03/2025 |  08:22 | Аутор: РТРС

ККИ Врбас: Нова искушења у НЛБ лиги

Кошаркашки клуб инвалида Врбас очекују нова искушења у текућој сезони НЛБ лиге. Вишеструки шампиони регионалног такмичења у недјељу, 16. марта одиграће два изузетно тешка сусрета у Градачцу. Бањалучани ће прво за ривала имати домаћи Змај од 11.30, а након тога састаће се са екипом КК ОСИ Парамонт из Подгорице од 13 часова и 15 минута.
ККИ Врбас - Фото: РТРС
ККИ ВрбасФото: РТРС

- Без сумње да наш тим чекају два прилично тешка и неизвјесна дуела. Играчи су вриједно радили у минулом периоду и вјерујем да ће потпуно спремно дочекати предстојеће обавезе. Радује ме чињеница да се налазе у успону форме и сигуран сам да ће и овог пута дати свој максимум како би забиљежили нове побједе - рекао је Маринко Умичевић, предсједник Кошаркашког клуба инвалида Врбас.

Капитен тима Биљана Недић са доста оптимизма очекује сусрете са ривалима из Градачца и Подгорице.

- Чекају нас двије тешке партије са увијек неугодним Змајем, те против Подгоричана. Радује нас да смо у доброј форми, имамо доста мотива и све ћемо учинити како бисмо забиљежили двије побједе у регионалном такмичењу у којем бранимо титулу - истакла је Недићева.

Парови (16. март): КИК Змај – ККИ Врбас (11.30), ККИ Врбас – КК ОСИ Парамонт (13.15), Параспорт Кроација – Параспорт Словенија (15) и Параспорт Кроација – КК ОСИ Парамонт (16.45).