

На београдском аеродрому нема штрајка, летови се обављају редовно

Сви поласци и доласци се од јутрос реализују према плану.
Како наводе, настављају се разговори са једним од пет репрезентативних синдиката, у циљу проналажења заједничког рјешења, у вези са ревизијом зарада за 2025. годину.
Компанија "Belgrade Airport" навела је да је посвећена редовном и континуираном дијалогу са синдикатима и запосленима и да су у току разговори како би се процес ревизије зарада за 2025. годину, завршио успјешно и благовремено.
- Процес ревизије зарада за 2025. годину, тренутно је у завршној фази. Планираним повећањем, просјечни очекивани компензациони пакети на оперативним позицијама биће близу или изнад просјечне плате у Београду, чиме су узета у обзир очекивања штрајкачког одбора. Запослени у компанији "Belgrade Airport" имају и веома конкурентне пакете бенефита - саопштено је раније из компаније.