latinica  ћирилица
14/02/2025 |  10:46 | Аутор: СРНА

Бањалучка полиција санкционисала 14 лица због злоупотребе дроге

Бањалучка полиција санкционисала је 14 лица због злоупотребе дроге, саопштено је из Полицијске управе Бањалука.
МУП Српске (Фото: instagram.com/mup.srpske) -
МУП Српске (Фото: instagram.com/mup.srpske)

Од лица из Словеније чији су иницијали Ј.Г, Ч.М, Д.С, Д.Ш, О.Ј. и А.Б. полиција је одузела кокаин.

Полиција је од лица чији су иницијали А.К. из Бугојна, А.Ш. из Велике Кладуше, те лица Б.М, М.Ш, Л.Г. и Р.Б. из Словеније одузела марихуану.

"Полицијски службеници су у Бањалуци на јавном мјесту уочили лица Е.К. и В.М, оба из Србије, како на јавном мјесту конзимирају импровизовану цигарету - џоинт", наводи се у саопштењу.

Ова лица санкционисана су јуче, а о овом догађају обавијештен је дежурни судија Основног суда у Бањалуци - Одјељење за прекршаје.

Полиција је прекршајно санкционисала 12 лица због почињеног прекршаја из области Закона о производњи и промету дроге и два лица због почињених прекршаја Закона о јавном реду и миру.