

За студенте из Српске 15 стипендија у Грчкој

По пет стипендија, које покривају 50 одсто школарине, обезбјеђено је за основне студије, мастер студије и МБА (MasterofBusinessadministration) за упис у школску 2021/2022 годину.
Сити колеџ основан је прије 30 година и постао је институција високог квалитета и високе репутације у цијелом региону који окупља студенте из преко 60 земаља, који студирају на главном кампусу у Солуну, али додатно у још осам околних земаља.
Од 2021. овај колеџ прелази у власништво Универзитета Јорк и добија нови званични назив University of York Europe Campus и тиме постаје први кампус једног од најбољих британских универзитета.
Универзитет Јорк је један од најбољих универзитета на свијету и члан је престижне групе водећих британских универзитета Расел групе.
Универзитет се фокусира на академску и истраживачку изузетност, па је већ годинама на самом врху ранг листи у Британији, Европи, а самим тим има и првокласну репутацију у свијету.
Сви заинтересовани студенти, попуњене апликације ће слати на имејл адресу Представништва Републике Српске у Грчко (office@srpskaingreece.com), а Представништво ће их доставити Универзитету, док ће коначну селекцију студената вршити Сити колеџ.
Преглед програма основних, мастер и МБА студија, као и услове за упис можете погледати на интернет страници Сити Колеџа (https://york.citycollege.eu/frontend/articles.php?cid=7&t=study-with-us).