

СНСД Теслић: Суд потврдио нелегална именовања СДС-ове већине (ФОТО)

- То значи да Општинска управа Теслић незаконито исплаћује "бијели хљеб" Јелићу и Дубравцу које је незаконито именовала. Ово је још један доказ да је Милан Миличевић нелегално покушао да формира скупштинску већину и преко ноћи прекроји изборну вољу грађана општине Теслић - наводе из СНСД Теслић, у објави на Фејсбуку.
Како додају, без обзира на све, Миличевић и даље врши снажан притисак на одборнике скупштинске већине коју чине СНСД-СПС-УС/ДЕМОС, СДА и БХ Зелени.
- Због насилног покушаја формирања скупштинске већине Миличевић је оштетио буџет општине Теслић, а његове малверзације из свог џепа плаћају грађани. Управо због малверзација у протеклим годинама Миличевићу је изузетно важно да формира скупштинску већину у Теслићу како би у важним документима прикрио свој криминал у Општинској управи Теслић - наводи се у објави.