Сретење 2025. топ банер
latinica  ћирилица
13/02/2025 |  09:45 ⇒ 09:57 | Аутор: СРНА

За викенд хуманитарна трка на Јахорини

Хуманитарна организација "Срби за Србе" организоваће за викенд, 15. и 16. фебруара, на Јахорини хуманитарну трку "Вучко из блока", а прикупљена средства биће усмјерена за помоћ породицама са четворо и више дјеце.
Јахорина (Фото: ФБ/Олимпијски центар Јахорина) -
Јахорина (Фото: ФБ/Олимпијски центар Јахорина)

На стази Пољице у суботу, 15. фебруара, од 18.00 часова биће одржана хуманитарна ски-трка, а куповином купона од 20 КМ право учешћа стичу сви скијаши који буду тај дан на олимпијској љепотици.

У недјељу, 16. фебруара, планирана је дневна ски-трка у 10.00 часова и сваки учесник имаће обезбијеђен превоз гондолом до почетног дијела стазе, медаљу и кувано вино, најављено је из Хуманитарне организације "Срби за Србе".

Волонтери хуманитарне организације биће код гондоле "Пољице" оба дана од 9.00 до 21.00 час, а сви заинтересовани ће моћи да купе ствари из хуманитарног бутика ове организације, попију чај и вино и донирају средства за помоћ породицама са четворо и више дјеце.

Хуманитарна трка се организује у сарадњи са Олимпијским центром "Јахорина".