29/09/2024 |  22:56 ⇒ 22:57 | Аутор: РТРС

Борац са два гола поразио Радник

Фудбалери бањалучког Борца савладали су екипу Радника из Бијељине у 9. колу WWin лиге БиХ резултатом 2:0.
ФК Борац - Фото: Уступљена фотографија
ФК БорацФото: Уступљена фотографија

Голом Зорана Квржића у 25. минути утакмице бањалучки Борац повео је за резултат од 1:0.

У 40. минути Мирослав Маричић направио је прекршај над Давидом Чавићем, након чега је Бањалучанима досуђен пенал, након што је судија погледао снимак.

У 43. минути утакмице Борац долази до поготка када је Себастијан Херера шутирао са линије шеснаестерца.

Павле Ђајић постиже гол у 73. минути утакмице али се провјером у ВАР соби тај гол поништава.

На табели Борац се налази на петом мјесту са 13 бодова док је Радник из Бијељине на седмој позицији са 10 бодова.

Подсјетимо Фудбалери Борца 3. октобра играју утакмицу 1. кола УЕФА Конференцијске лиге у којој дочекују екипу Панатинаикоса.

Меч ће се играти од 21 час.

Продаја улазница за тај меч почиње сутра, саопштили су из црвено-плавог тиmа.

Продајно мјесто је билетарница код западне трибине од 10 до 17 часова. У Званичној клупској продавници и даље се може купити пакет улазница за све три европске утакмице, а продаја појединачних улазница искључиво је на билетарници код западне трибине.