27/05/2024 |  10:18 ⇒ 12:31 | Аутор: РТРС

Рукометаши Борца освојили Куп БиХ (ВИДЕО)

Рукометаши Борца освојили су Куп БиХ. Изабраници Ирфана Смајлагића су у финалу, које је играно у Бањалуци побиједили требињски Леотар резултатом 31:19.
Рукометаши Борца - Фото: РТРС
Рукометаши БорцаФото: РТРС

Пет година је требало рукометашима Борца да врате пехар Купа БиХ у Бањалуку. А у финалној утакмици Леотару су од почетка дали до знања да ће пехар отићи у њихове витрине.

Одличан старт имали су домаћи рукометаши, и након нешто више од пет минута игре имали су предност од 5:0. Били су рукометаши Борца доста бољи противник током цијелог првог полувремена, а на одмор су отишли са водством од шест разлике, 14:8.

Иста слика и у другом полувремену. Борац наставља са одличном игром да повећава предност из минута у минут, и меч мирно приводи крају.

Јунак побједе био је Владан Ђурђевић, који је постигао 11 голова, У Леотару Ђорђе Рацковић постигао је шест.