25/02/2024 |  14:41 ⇒ 15:13 | Аутор: Агенције

Два гола и асистенција Душана Влаховића у побједи Јувентуса против Фрозинонеа (ВИДЕО)

Фудбалери Јувентуса победили су данас у Торину екипу Фрозинонеа резултатом 3:2 (2:2) у мечу 26. колу Серије А.
Душан Влаховић (Фото: EPA/Alessandro Di Marco) -
Душан Влаховић (Фото: EPA/Alessandro Di Marco)

Два гола за Јувентус постигао је српски репрезентативац Душан Влаховић у трећем и 32. минуту. Стријелци за госте били су Валид Чедира у 14. и Марко Брешијанини у 27. минуту.

Резултатом 2:2 завршено је прво полувријеме, а домаћи тим је пропустио неколико добрих прилика у другом дијелу меча. Торински клуб је стигао до тријумфа у самом финишу утакмице. Побједу Јувентусу донео је Данијеле Ругани у петом минуту надокнаде времена на асистенцију Влаховића, који је одиграо цијели меч за торински клуб.

У клубу из Торина стартер је био још један српски репрезентативац Филип Костић, који је замијењен у 62. минуту.

Јувентус је стигао до прве побједе у Серији А после више од мјесец дана. Торински клуб је 21. јануара у гостима побиједио Леће 3:0, а потом је забиљежио два ремија и два пораза у италијанском првенству.

Јувентус се тренутно налази на другом мјесту на табели Серије А са 57 бодова. Интер је први са 63 бода, али милански клуб има и двије утакмице мање. Фрозиноне је на 16. позицији са 23 бода.

Јувентус ће у наредном колу Серије А гостовати Наполију, док ће Фрозиноне дочекати Леће.