18/02/2024 |  17:21 ⇒ 17:26 | Аутор: ТАНЈУГ

Митровић постигао два гола за Ал Хилал (ВИДЕО)

Фудбалери Ал Хилала побиједили су данас на свом терену екипу Ал Раеда резултатом 3:1 у мечу 20. кола Професионалне лиге Саудијске Арабије.
Александар Митровић (Фото: EPA-EFE/STRINGER) -
Александар Митровић (Фото: EPA-EFE/STRINGER)

Два гола за Ал Хилал постигао је српски репрезентативац Александар Митровић у трећем и 20. минуту. Један гол за Ал Хилал дао је Калиду Кулибали у 52. минуту. Једини стријелац за госте био је Амир Сајуд у шестом минуту надокнаде времена.

Митровић се налази на другом мјесту на листи стријелаца Професионалне лиге Саудијске Арабије са 19 голова. Прво мјесто држи фудбалер Ал Насра Португалац Кристијано Роналдо, који је постигао 21 гол.

Митровић је замијењен у 76. минуту. За екипу Ал Хилала играо је још један српски репрезентативац Сергеј Милинковић-Савић, који је замијењен у 58. минуту.

Ал Хилал се налази на првом мјесту на табели са 56 бодова, а у наредном колу гостоваће Ал Етифаку. Ал Раед је 14. на табели са 19 бодова, а у наредном колу гостоваће Ал Ријаду.