27/09/2023 |  20:10 ⇒ 20:20 | Аутор: РТРС

Борац перфектан у Широком, са "Пецаре" сав плијен иде у Бањалуку (ФОТО)

Фудбалери бањалучког Борца побиједили су у Широком Бријегу истоимену екипу, резултатом 2:0 у заосталом сусрету првог кола Премијер лиге БиХ.
Широки Бријег - Борац - Фото: Уступљена фотографија
Широки Бријег - БорацФото: Уступљена фотографија

Пулени Винка Мариновића славили су на стадиону "Пецара" головима Јове Лукића у 5, односно Дамира Хреља у 8. минуту сусрета.

Овим тријумфом, "црвено-плави" су заузели лидерску позицију на табели Премијер лиге БиХ са 18 бодова, два више од данашњег противника, који на другој позицији слиједи екипу из Платонове улице.

Широки Бријег - Борац (Уступљена фотографија)

Фудбалери Борца у недјељу, 1. октобра на Градском стадиону у Бањалуци дочекују Вележ, од 20 часова и 45 минута, у деветом колу најквалитетнијег фудбалског такмичења у БиХ, док Широки бријег дан касније гостује сарајевском Жељезничару.

Подсјећамо, раније данас, екипа Тузла сити поражена је на свом терену резултатом 4:2 од састава Зрињског, у заосталој утакмици другог кола Премијер лиге БиХ.