18/05/2019 |  15:44 ⇒ 18:21 | Аутор: РТРС

Финале Купа Српске за рукометашице: Дубица против Мире на полувремену има великих +12(РТРС УЖИВО)

У Козарској Дубици одржава се завршни турнир Купа Републике Српске за рукометашице. У великом финалу састају су домаћин ЖРК Дубица и ЖРК Мира из Приједора. Финалну утакмицу можете гледати у директном преносу на нашем програму.

Финални дуел рукометашица Дубице и Мире можете пратити и ОВДЈЕ.

50 - Слађана Милкановић поново подиже предност на +13 (30:17)

42 - Ухватиле су Приједорчанке ритам, колико-толико парирају домаћину, Билбија смањује на 27:17.

33 - У истом ритму настављају дубичанке и у другом полувремену, за мање од 90 секунди, постигле су три поготка, а нису примиле нити један (24:9).

30 - Одлична игра Дубице у финалном мечу, предност је расла из минута у минут, да би на истеку 30. минута износила великих +12 (21:9).

17 - Ана Ђенадија врло брзо враћа на великих +8 за Дубицу, 13:5.

15 - Игра се гол за гол. Бранка Мајсторовић са играчицом више постиже свој други гол, пети за Миру, и смањује на 5:12

12 - Настављају у истом ритму дубичанке, Ана Пејаковић користи још једну контру за свој четврти погодак за 8:1.

10 - Домаће рукометашице одлично су ушле у финални меч, брзо су повеле 5:0. Мира је смањила на 5:1, али Кршићева користи контру и Дубица одводи на великих +6 (7:1).

Раније у полуфиналним мечевима ЖРК Дубица је савладала ЖРК Борац (25:17), док је Мира била боља од брчанског Јединства.