latinica  ћирилица
27/06/2026 |  08:40 ⇒ 09:04 | Аутор: РТРС

Додик честитао Дан града Добоја: Град остварио велику напредак

Предсједник СНСД-а Милорад Додик честитао је градоначелнику града Добоја, предсједнику Скупштине града, одборницима и грађанима Добоја честитке поводом Дана града, уз жеље за даљи напредак, просперитет и успјех.
Милорад Додик - Фото: ZIPAPHOTO/Borislav Zdrinja
Милорад ДодикФото: ZIPAPHOTO/Borislav Zdrinja

- Упућујем срдачне честитке поводом Дана града, уз жеље за даљи напредак, просперитет и успјех - написао је додик на Иксу.

Како је истакао, Добој је град који својим развојем, привредним потенцијалом и значајним инфраструктурним пројектима потврђује своје важно мјесто у Републици Српској.

- С посебним задовољством истичем напредак који је град остварио у протеклим годинама, као и бројне иницијативе и пројекте које је градско руководство покренуло у настојању да унаприједи квалитет живота својих грађана и обезбиједи бољу будућност за наредне генерације. Увјерен сам да ћете и у наредном периоду одговорним радом наставити да стварате услове за јачање привреде и стварање што бољих услова за нова улагања и отварање нових радних мјеста - додао је Додик.

Он је изразио искрене жеље да Добој настави путем напретка, стабилности и успјешног развоја, на добробит свих његових грађана, али и цијеле Републике Српске.