Тришић Бабић: Српска и данас каже "да" Дејтону, али "не" бонским овлаштењима

- Кажемо "да" европским интеграцијама, а "не" губљењу идентитета и унижавању Републике. Српска никада није имала бољу позицију у међународним оквирима - истакла је Тришић Бабић у објави на друштвеној мрежи Икс, из гостовања у емисији Гео(стратешки) правац Српске.
Република Српска и данас каже "да" Дејтону, али "не" бонским овлаштењима.
— Ана Тришић Бабић (@anatrisicbabic) June 25, 2026
Кажемо "да" европским интеграцијама, а "не" губљењу идентитета и унижавању Републике.
Српска никада није имала бољу позицију у међународним оквирима.
Постали смо партнер који се уважава, чија се ријеч… pic.twitter.com/cqvrBeu4VF
Додаје да је Српска постала партнер који се уважава, чија се ријеч чује, чији се аргументи разумију.
- Постали смо пожељна и привлачна дестинација за бројне инвеститоре. Пoлитички успјех, прати и економски успон. За Српску долазе добре године - истиче она.
