03/06/2026 | 13:52 ⇒ 13:53 | Аутор: СРНА
Тодоровић: Слиједи идентификација тијела пронађеног у Бадовинцима
Инспектор Министарства унутрашњих послова /МУП/ Србије у Богатићу Петар Тодоровић изјавио је да се тијело које је пронађено на обали ријеке Дрине код Бадовинца води као Н.Н. и да ће идентификацијом бити утврђено да ли је ријеч о несталом дјечаку из Републике Српске.

МУП Србије (фото: TANJUG/ VLADIMIR ŠPORČIĆ/ bg)
Тодоровић је рекао Срни да полиције Малог Зворника и Зворника сарађују у овом случају са Вишим јавним Тужилаштвом у Шапцу.
Он је навео да није директно укључен у случај, те да не зна у каквом је стању пронађени леш, нагласивши да слиједи идентификација.
- Пронађено је тијело. Да ли се ради о лицу са вашег подручја, то не знамо док се не изврши идентификација - каже Тодоровић.
У кориту Дрине, на дијелу у надлежности Србије, пронађено је тијело за које се претпоставља да припада дјечаку несталом 26. маја у ријеци у близини зворничког насеља Брањево и оно је предато у надлежност МУП-а Србије ради идентификације и спровођења законом предвиђених процедура, саопштено је данас из Професионалне ватрогасно-спасилачке јединице Зворник.

