19/04/2026 | 19:54 ⇒ 20:52 | Аутор: РТРС
Цвијановић реаговала на изјаве Шмита: Петља се у ствари које ни на који начин нису везане за њега
Српски члан Предсједништва БиХ Жељка Цвијановић реаговала је на изјаве Кристијана Шмита, те упитала какве везе с њим има присуство три члана Предсједништва БиХ на Анталија форуму у Турској?

Жељка ЦвијановићФото: ZIPAPHOTO/Borislav Zdrinja
- Још важније, какве везе с њим имају европске интеграције или енергетска ефикасност? Шмит настоји глумити релевантност и петљати се у ствари које ни на који начин нису везане за њега - упитала је Цвијановић у објави на друштвеној мрежи Икс, реагујући на поруку коју је Шмит послао, а у којој је истакао "важност присуства свих чланова Предсједништва БиХ и министра вањских послова у Савјету министара форуму у Анталији".
Kакве везе с Kристијаном Шмитом има присуство три члана Предсједништва БиХ на Анталија форуму у Турској? Још важније, какве везе с њим имају европске интеграције или енергетска ефикасност? Шмит настоји глумити релевантност и петљати се у ствари које ни на који начин нису везане… pic.twitter.com/kFVcQ1tPKb
— Жељка Цвијановић (@Cvijanovic_Z) April 19, 2026
