05/03/2011 | 09:36 | Аутор: РТРС
ВМА ТРАЖИЛА ПОДАТКЕ О БОЈНИМ ОТРОВИМА
Љекари београдске Војно-медицинске академије /ВМА/ су током протеклог сукоба у БиХ у неколико наврата тражили од тадашњег Генералштаба Војске Републике Српске /ВРС/ податке о бојним отровима којима су били изложени припадници ВРС, а који су били пребачени на лијечење у ову установу, изјавио је руководилац Тима за истраживање ратних злочина МУП-а РС Симо Тушевљак.
