08/01/2011 | 12:11 | Аутор: РТС
АЛ-САДР ПОЗВАО НА ОТПОР
Ирачки шиитски вођа Моктада ал-Садр позвао своје присталице да се одупру "америчкој окупацији" Ирака и нагласио да Ирачани не смију да ратују између себе. Ал-Садр се вратио у Ирак ове недјеље, послије четири године изгнанства.
