25/09/2016 |  07:54 ⇒ 07:55 | Аутор: РТРС

Лас Палмас "узео" бодове Реалу

Фудбалери Лас Палмаса и Реал Мадрида одиграли су 2:2 у мечу шестог кола Примере. "Краљевићи" водили до 85. минута, када је Араухо поставио коначан резултат. Мадриђани су задржали прво мјесто, са бодом предности у односу на Барселону.

Реал је на Канарским острвима два пута водио, али незгодни домаћин је два пута стизао предност ривала и на крају стигао до бода.

Асенсио је довео Мадриђане до предности у 33. минуту, да би Танаусу у финишу првог дијела донео неизвесност.

Поново је Реал повео, овога пута голом Карима Бенземе, који је само неколико минута раније ушао на терен.

Када се чинило да ће Реал освојити нова три бода, Араухо је у 85. минуту затресао мрежу Касиље и поставио коначних 2:2.

Реал је и даље први на табели, са бодом предности у односу на Барселону, која је данас протутњала кроз Хихон (5:0) и два више од Атлетик Билбаа који је на свом терену савладао Севиљу.