29/05/2016 |  19:07 ⇒ 19:10 | Аутор: РТРС

Бијељина: Новосађани побједници "Турнира пријатељства"

Трећи "Турнир пријатељства" завршен је данас финалном утакмицом Војводине и Ријеке.
Војводина је побједник Турнира пријатељства 2016.(фото:turnirprijateljstva.com) -
Војводина је побједник Турнира пријатељства 2016.(фото:turnirprijateljstva.com)

Дјечаци из Новог Сада 2000. годиште добили су утакмицу 1:0 , голом Немање Крстића.

За најбољег играча турнира проглашен је играч Војводине Михајло Нешковић, први голман турнира је Ријечанин Игор Пандур, а први стријелац - капитен Војводине Слободан Тедић.

Војвођани су оправдали улогу фаворита послије јучерашње побједе против Црвене Звезде у полуфиналу ''Турнира пријатељства''.

Ријечани су били равноправни у првом дијелу утакмице, а у наставку Новосађани су дошли до првог трофеја. Прву велику прилику пропустио је капитен Тедић у 33 минуту. Голман Ријеке Игор Пандур му је одбранио једанестарац, да би коначних Војводина – Ријека 1:0 поставио Крстић из слободног ударца 12 минута прије краја утакмице.

Одличја и пехаре уручили су Саво Милошевић, Миодраг Пантелић и Љубиша Дунђерски.