05/10/2015 |  21:23 | Аутор: Б92

Партизан промашио два пенала!

Фудбалери Партизана опет су разочарали своје навијаче у Суперлиги, поражени су од Чукаричког 1:0, у невјероватној утакмици 12. кола у Хумској 1.
Фудбалери Партизана - Фото: АП
Фудбалери ПартизанаФото: АП

Чукаричком је побједу донио резервиста Лукас Пјасентин из слободног ударца са више од 30 метара, у 35. минуту.

Црно-бијели су промашили два пенала у другом полувремену, преко Грбића и Бабовића, имали су и играча више у посљедњих 20 минута, али нису успјели да затресу мрежу ривала.

За разлику од Европе гдје блиста, Партизан је очајан у Србији, доживио је већ четврти пораз, има само једну побједу у послљдњих пет кола, па заостаје чак 12 бодова за лидером Црвеном звездом.

Чукарички је добио први пут послије два кола и стигао до диобе шесте позиције са Новим Пазаром, а има само два бода мање од црно-бијелих и Војводине.

Слиједи двонедјељна пауза у националном шампионату због репрезентативног термина, након чега Партизан гостује Раднику у Сурдулици, док Чукарички дочекује Јагодину.