30/08/2015 |  19:07 | Аутор: РТРС

Пораз Рудара на "Кошеву", Травник - Славија без голова

Фудбалери Рудара поражени на "Кошеву" од Сарајева резултатом 2:0 у утакмици шестог кола Премијер лиге Босне и Херцеговине.

Пузигаћа је погодио са бијеле тачке у 24. минуту са вођство домаћина, да би коначних 2:0 поставио Окић у петом минуту наставка.

Актуелни шампион је остварио трећу побједу у првенсту и попео се на треће мјесто на табели са девет освојених бодова.

С друге стране, Приједорчани су поражени по трећи пут од почетка шампионата и са седам бодова држе 10. позицију.

Славија је ремизирала у гостима код Травника (0:0). Клуб из Источног Сарајева је сада на петом јесту са девет бодова, једним више од Широког Бријега и Радника, који имају и по утакмицу мање, док је Травник са седам бодова на осмој позицији.

Изненађење је приредила екипа Младост Добој-Какањ, која је на свом тернуеу савладала Жељезничар са 2:1.

У 19 часова почео је дуел између Широког Бријега и Вележа, док ће коло бити комлетирано сутра сусретом Олимпик - Радник.