02/08/2015 |  07:51 | Аутор: РТРС

Историјска побједа Новог Пазара над Партизаном

Фудбалери Новог Пазара савладали су Партизан са 3:2, у утакмици трећег кола Суперлиге Србије.

Екипа Новог Пазара је тако први пут у својој историји савладала "црно-бијеле" нанијевши им први пораз у сезони.

Партизан је повео голом Трујића у 12. минуту, али Нови Пазар је брзо преокренуо головима Павловића и Ашковског. "Црно-бијели" су до полувремена поготком Којића успјели изједначити, али је Ашковски у 71. минуту донио велику побједу домаћим фудбалерима.

Екипа Партизана остала је на шест бодова из прве три утакмице.

И у преосталим дуелима суботњег програма славили су домаћини. ОФК Београд је са 2:1 био бољи од Вождовца, Рад је лако савладао Радник из Сурдулице (4:1), Спартак је побиједио Младост из Лучана 2:0, док је Борца у Чачку славио проотив Чукаричког минималним резултатом 1:0.

Данас су на распореду посљедња два дуела трећег кола, Јагодина - Металац, Војводина - Јавор.