26/07/2015 |  21:08 | Аутор: ТАНЈУГ

Звезда само до бода против Металца

Фудбалери Металца и Црвене звезде ремизирали су 0:0 у Горњем Милановцу у претпосљедњој утакмици другог кола Суперлиге Србије.

У првом мечу два ривала на новом стадиону у Горњем Милановцу није недостајало узбуђења, а чак три пута су фудбалери оба тима погађали оквир гола.

Можда би у овом дуелу за сва три бода највише требало да жали Металац, односно везиста Немања Младеновић, који је погодио пречку у 10. и стативу у 92. минуту.

Екипа Миодрага Божовића поново је показала доста слабости са старта сезоне, а све што су урадили било у посљедњих 10 минута игре.

Прво је Лука Јовић послије центаршута Савићевића погодио угао гола Металца, али је голман Немања Белић сјајно реаговао, а најближи вођству црвено-бијели били су у 90. минуту када је Мамаду Мбођ из петерца погодио пречку.

Раније данас фудбалери Радника и Војводине одиграли су у Сурдулици неријешено - 2:2.

Резултати и стрелци 2. кола Суперлиге:
Радник - Војводина 2:2 (Стојановић 4, Ћулум 10. - Ожеговић 36, Иванић 66)
Вождовац - Борац 0:2 (Живковић 8. пенал, Вујаклија 78)
Партизан - Јагодина 6:0 (Божинов 12. пенал, 13, А.Живковић 15, Нинковић 48, Шапоњић 69, 78)
Јавор - Спартак 2:0 (Дражић 16, Доцић 22. пенал)
Младост - Нови Пазар 1:1 (Јовановић 41 - Павловић 18)
Раднички Ниш - ОФК Београд 1:0 (Дјуричковић 75. пенал)
Металац - Црвена звезда 0:0