05/07/2015 |  20:47 | Аутор: РТРС

Припреме: Борац са 5:0 бољи од словеначког друголигаша

У првој контролној утакмици, одиграној у склопу припрема на словеначкој Рогли, фудбалери Борца су у суботу савладали екипу словеначког друголигаша Зарицу резултатом 5:0.

"Црвено-плави" су повели у шестом минуту утакмице преко Федора Предраговића. У 19 минуту Елвир Кољићи усдвостручио је предност бањалучког клуба, да би Предраговић је у 43. минуту постигао свој други гол на мечу.

У другом полувремену Владо Јагодић је промијенио цијелу поставу. У 60. минуту четврти гол за Борац постигао је Срђан Малиновић, док је коначан резултат, само три минута касније, поставио Србољуб Јандрић, преноси портал борац-спорт.

БОРАЦ: Ружић, Бечелић, Субић, Рунић, Саничанин, Кикић, Радиновић, Илић, Јовић, Предраговић, Кољић.

Још су играли: Грковић, Пуповац, Ђорђиловић, Паштар, Видовић, Јовичић, Стјепановић, Малиновић, Јандрић, Савић, Јакуповић, Зекановић, Цвијановић, Савановић, Кукић.