01/03/2015 |  09:33 | Аутор: РТРС

Постигао четири гола за 15 минута (ВИДЕО)

Фудбалери Рајо Ваљекана савладали су у суботу у сусрету 25. кола Примере екипу Левантеа резултатом 4:2.
Алберто Буено - Фото: Getty Images
Алберто БуеноФото: Getty Images

Утакмцу је обиљежио нападач побједничке екипе, Шпанац Алберто Буено који је постигао четири гола.

Међутим, још је фасцинантнији начин на који је то успио. Буено је постигао све голове у размаку од само 15 минута!

Буено није у суботу имао само среће јер је прије тога ове сезоне већ дао осам погодака, укупно 12 па се изједначио с Маријом Манџукићем на 7. мјесту листе стријелаца. Добар је нападач, потврђује то и да је омладинску школу похађао у Реал Мадриду, у којем је провео укупно осам година и забиљежио укупно шест наступа, пише портал "goal.com".

Шпанац је тако ушао је и у историју , а прије њега је то успјело Бебету у сезони 1995/96., Бразилац је у дресу Депортива уништио Албасете с четири гола у само шест минута.

Екипа Рајо Ваљекана је након јучерашње заузела 10. мјесто на табели са 29 бодова.