22/11/2014 |  00:58 | Аутор: Спортска централа

Реал преокренуо против Жалгириса, Уникаха боља од Цедевите

Мадридски Реал је у финишу серијом 1:12 стигао до шансе да тријумфује против Жалгириса, да би Родригез погоцима са линије пенала донио побједу Мадриђанима.

Он је био и најефикаснији у редовима "краљевског клуба са 14 поена, док су се код Жалгириса истакли Андерсон са 21 и Јанкунас са 17 поена.

Нижњи Новгород је тријумфовао у Италији уз 29 поена Рочестија, а до побједе је дошао серијом од 0:14 у посљедњој четвртини.

Уникаха се вратила побједама и близу је уласка у Топ 16 послије тријумфа над Цедевитом, која је доживјела и пети пораз у Евролиги. Тулсон је имао 19, Кузминскас 14, а Голубовић 13 поена. Стефан Марковић је за 17 минута нанизао пет поена, један скок и две асистенције. Код Цедевите су најбољи били Билан са 21 и Укић са 15 поена.