22/10/2014 |  22:47 | Аутор: РТРС

ЛШ: Реал разбио Ливерпул, Олимпијакос бољи од Јувентуса

Фудбалери Реал Мадрида савладали су у дерби мечу Ливерпул резултатом 3:0 у оквиру групе Б Лиге шампиона.

"Галактикоси" су посао на "Енфилду" завршили још у првом полувремену. Тим Карла Анћелотија дошао је у вођство у 23. минуту меча голом Роналда, да би Бензема головима у 30. и 41. минуту сусрета ријешио питање побједника.

Овом побједом Реал је побјегао првом пратиоцу у групи, екипи Лудогореца, чак шест бодова и једини у групи имају стопреоцентан учинак у прва три кола. У другом мечу групе Б, Лудогорец је у продужетку дошао до минималне побједе против Базела.

Олимпијакос је у групи А направио велики посао побједом над Јувентусом резултатом 1:0. Атлетико Мадрид није дозволио било какво изнеађење на "Висенте Калдерону" и са 4:0 испратио Малме.

Важни побједу у групи Ц остварили су фудбалери Бајер Леверкузена који су са 2:0 савладали Зенит и тако са трећег скочили на право мјесто у групи. Монако је у оквиру исте групе одиграо меч без голова са Бенфиком.

Арсенал је у самом финишу меча окренуо 0:1 против Андерлехта у гостима и на крају славио са 2:1 у групи Д. Велику побједу у истој групи остварили су фудбалери Борусије из Дортмунда који су са 4:0 славили на гостовању ко Галатасараја.