10/09/2014 |  21:28 | Аутор: РТРС

СЕХА лига: Вардар савладао Борац

Рукометаши Борца поражени су у трећем колу регионалне "СЕХА Гаспром Јужни ток" лиге од Вардара резултатом 31:22.
Рукометна лопта - Фото: илустрација
Рукометна лоптаФото: илустрација

Изабраници Игора Рађеновића држали су прикључак у мечу до 15. минуте и резултата 5:5, када рукометаши Вардара за четири минуте постижу четири гола и праве разлику од 9:5. Македонци чувају предност и на одмор одлазе са предношћу од 15:9. Браниоци трофеј искусно чувају предност и у наставку за коначних 31:22.

Најефикаснији у побједничком тиму били су Марковић са 10 и Лазаров са седам голова, док је голман Милић сакупио 15 одбрана.

У тиму Борца, бољи од осталих био је Обрадовић са девет голова. Голман Бањалучана, Станко Абаџић стигао је до бројке од осам одбрана.

Ово је четврти пораз Бањалучана у исто толико одиграних утакмица, док су Македонци дошли до своје четврте побједе.