03/04/2021 |  20:31 | Аутор: СРНА

Црвена звезда лако кроз Крушевац

Фудбалери Црвене звезде лако су изашли на крај са Напретком у Крушевцу, побиједивши га резултатом 4:1, тако да ће, у најмању руку, задржати предност у односу на Партизан.

Црвено-бијели су били бољи, што је и било очекивано, а све су ријешили за само четири минута - прво је у 21. минуту Александар Катаи са бијеле тачке донио предност гостима, већ у 25. минуту је било 2:0, а Дијего Фалчинели је био стријелац.

У другом полувремену је било мирно све до 71. минута, да би од тада, па до 76. минута пала три гола.

Мохамед ел Фарду Бен је донио Звезди 3:0 у том 71. минуту, два минута касније је смањио некадашњи фудбалер Црвене звезде, Лука Милуновић, а у 76. минуту коначних 1:4 поставља Милан Павков.

Са ова три бода, Звезда је отишла на плус 12 у односу на Партизан, који је у 19.05 часова почео свој меч против Металца, а већ у сриједу ће на стадиону "Рајко Митић" бити одигран вјечити дерби.

Када је ријеч о осталим мечевима одиграним данас, Инђија је са 1:0 славила против Рада, што је сремском тиму важан тријумф у борби за опстанак.

Јавор и Бачка су одиграли 1:1, док је Радник у Сурдулици савладао Златибор са 2:1.