03/03/2021 |  08:06 ⇒ 10:22 | Аутор: Б92

Богдановић се вратио на терен (ВИДЕО)

Српски кошаркаш Богдан Богдановић опоравио се од повреде кољена и вратио се на паркет послије скоро два мјесеца паузе.
Богдан Богдановић (фото: Brandon Dill) -
Богдан Богдановић (фото: Brandon Dill)

Он је наступио у побједи своје Атланте на гостовању код Мајамија резултатом 94:80.

Богдана на терену није било од 9. јануара и меча са Шарлот Хорнетсима. Од тада је пропустио 25 утакмица.

Овога пута је одиграо 15 минута и постигао пет поена, а имао је и два скока и четири асистенције. Из игре је шутирао 2/5, а за три 1/4.

Атланта је до тријумфа стигла након преокрета у посљедњој четвртини. Управо је Богдан погодио тројку, којом су Хокси преузели вођство.

До краја утакмице само су увећавали предност и остварили 15. побједу у сезони. Они имају и 20 пораза, што им је за сада довољно само за 11. мјесто на Истоку.

Што се тиче Мајамија, ово је његов први пораз након шест узастопних тријумфа. Тренутно су седми у својој конференцији.