21/02/2021 |  16:49 | Аутор: РТС

Партизан убједљив и против Радника

Фудбалери Партизана убедљиво су као домаћини савладали екипу Радника са 3:0 у мечу 23. кола Линглонг Суперлиге Србије.
Партизан - Фото: РТС
ПартизанФото: РТС

Партизан је везао 12. побједу у свим такмичењима, а 11. у Суперлиги Србије и тако наставио одличан низ.

Александар Станојевић водио је "црно-бијеле" 100. пут у каријери, а играчи су му поклонили побједу од 3:0 над Радником.

Партизан је у вођство дошао у самом финишу првог полувремена, пошто је Вујачић у 44. минуту наставио са добрим партијама и поново био стријелац.

То је у великој мери олакшало посао домаћој екипи, која у наставку брзо стиже до другог гола.

У 54. минуту је Шћекић повисио на 2:0, да би само три минута касније, фудбалер Радника Јокић зарадио други жути картон.

То је практично ријешило питање побједника, а Партизан је до краја меча постигао још један гол.

Играо се 63. минуту када је Асано поставио коначних 3:0.

"Црно-бијели" су уписали 18. побједу и бар на кратко смањили заостатак за лидером Црвеном звездом на три бода.

Радник је остао на 32 бода и осмој позицији на табели.