23/02/2020 |  19:48 ⇒ 20:13 | Аутор: АТВ

Реми Борца на Пецари

Фудбалери Борца нису успјели да прекину лошу традицију и да славе на Пецари. Против Широког Бријега играли су неријешено 2:2.
Стадион "Пецара" Широки Бријег (фото:атвбл) -
Стадион "Пецара" Широки Бријег (фото:атвбл)

Борац је у првом полувремену доминирао што је и крунисао са два поготка. Бањалучани су повели већ у осмом минуту голом Врањеша. Само шест минут касније предност је дуплирао Милутиновић.

А онда у другом полувремену потпуно друга слика. Домаћи су кренули офанзивније и анулирали предност Борца. У 56. минуту на 2:1 смањио је Перван, да би 13. минута касније Ангелов изједначио на 2:2.

Лоша вијест за тренера Бранислава Крунића је што у наредном мечу, када у Бањалуку долази Сарајево, неће моћи да рачуна на Јовановића и Дујаковића због жутих картона.

Данас су одигране још двије утакмице. Зринсјки је у Зеници побиједио Челик 2:0, док су Слобода и Младост ДК играли без голова.