18/08/2018 |  21:05 | Аутор: РТРС

Крупа и Радник уписали побједе

У оквиру шестог кола фудбалске Премијер лиге БиХ данас су одигране три утакмице.
ФК Крупа - Фото: РТРС
ФК КрупаФото: РТРС

Побједници у данашњим сусретима били су Крупа, Радник и Челик.

Крупа је побиједила екипу ГОШК-а са 3:0. Стријелци за Крупу били су Елвир Кољић у 4. минуту, Иван Црнов у 59. и Милановић у 69. минуту сусрета.

Младост је водила у Бијељини након 7. минута игре када је Петар Бојо затресао мрежу домаћина, али Радник је успио да изједначи у 30. минути преко Хаџића. Домаћини су до потпуног преокрета дошли у 44. минуту када је Глишић погодио из пенала. У 50. минуту Радник је дошао до 3:1, када је након још једног пенала са бијеле тачке био сигуран Глишић.

Челик је до вођства против Звијезде дошао голом Окића у 16. минуту, а коначних 2:0 поставио је Ливаја на асистенцију Окића у 59. минуту меча.