15/11/2017 |  18:04 | Аутор: РТРС

Црвена звезда у четвртфиналу Купа Србије

Фудбалери Црвене звезде пласирали су се данас у четвртфинале Купа Србије, пошто су у Чачку побиједили Борац са 4:0.
Црвена звезда (фото:crvebazvezda.com) -
Црвена звезда (фото:crvebazvezda.com)

Звезда је повела у трећем минуту голом Немање Милића, послије додавања Луке Илића. Други гол постигао је Александар Пешић у 29. минуту, на асистенцију Милића, а трећи Ненад Милијаш у 73. минуту. Коначан резултат поставио је Пешић у 84. минуту из једанаестерца.

Црвено-бијели су могли убједљивије да побиједе, али је у више наврата био непрецизан Славољуб Срнић, а Лука Илић је погодио стативу.

Борац је од 12. минута играо са десеторицом играча, пошто је искључен Мирољуб Костић, највјероватније због приговора.

Прије почетка утакмице фудбалер Борца Лазар Обрадовић запросио је своју девојку на терену. Она је пристала, а добила је цвијеће и прстен.

Пласман у четвртфинале данас су изборили и фудбалери Мачве, који су у Суботици послије извођења једанаестераца побиједили Спартак са 6:5, након што је у регуларном дијелу било 1:1.

Посљедња утакмица осмине финала игра се од 18.30 када ће бранилац трофеја Партизан на свом терену дочекати Рад.