16/02/2017 |  08:21 | Аутор: РТРС

Венгер шокиран резултатом

Менаџер Арсенала Арсен Венгер био је шокиран резултатом у утакмици против Бајерна из Минхена у Лиги шампиона.
Арсен Венгер (Foto: Action Images) -
Арсен Венгер (Foto: Action Images)

Фудбалери Бајерна већ су обезбиједили пласман у четвртфинале тријумфом од 5:1 на 'Алијанц арени', чиме су поновили резултат са прошлог меча двије екипе у Минхену.

Иако је на полувремену било 1:1, игра 'Тобџија' се распала у наставку и да није било голмана Оспине, резултат би био много убједљивији.

"Не тражим оправдања. Били смо поприлично чврсти у одбрани до њиховог другог гола. Шок је изгубити меч оволиком разликом", рекао је Венгер.

Он је истакао да је повреда Лорана Кошелног почетком другог полувремена много утицала на даљи ток утакмице.

"Изгубили смо Кошелног и тада смо ментално пали. Бајерн је био бољи тим од нас", додао је Француз.

Реванш меч на програму је 7. марта у Лондону.