01/03/2015 |  17:23 | Аутор: Б92

Звезда смањила заостатак за Партизаном

Фудбалери Црвене звезде савладали су Јагодину у гостима 3:2, у посљедњој утакмици 17. кола Јелен Суперлиге.

Екипа Ненада Лалатовића је тако искористила кикс Партизана и смањила предност "црно-бијелих" на само четири бода.

Звезда је на полувремену водила са 2:0 после голова Лазовића у 15. и Катаија у 26. минуту, али почетком другог полувремена Паркер је промашио пенал за 3:0 и тако пропустио прилику да ријеши питање побједника.

Јагодина је до изједначења стигла у само четири минута. У 61. минуту смањио је Шушњар, у 65. изједначио је Јованчић, али до краја меча домаћин није успио да сачува своју мрежу.

Након центаршута Лазовића, у 80. минуту, лопта је преварила голмана Јагодине и "црвено-бијели" су освојили изузетно важна три бода.