14/11/2014 |  22:41 | Аутор: РТРС

Србија поражена од Данске, побједа Португала

Фудбалска репрезентација Србије поражена је од Данске резултатом 3:1 у оквиру четвртог кола групе И квалификација за Европско првенство.

Фудбалери Дика Адвоката дошли су до вођства голом Тошића у четвртом минуту сусрета. Гостујући фудбалери у 60.минуту долазе до изједначења голом Бентнера, да би свега два минута касније Кјар довео Данце у вођство. Коначан резултат утакмице поставио је својим другим голом Бентнер у 85. минуту меча.

Данска је овом побједом задржала прво мјесто у групи са седам бодова из четири одиграна меча, док је Србија и даље на претпосљењем, четвртом мејсту са једним освојеним бодом из три сусрета.

У другом мечу групе, Португал је остварио минималну побједу на свом терену у сусрету са Јерменијом, а једини стријелац на сусрету био је Кристијано Роналдо у 72. минуту сусрета. Португал је овом побједом избио на друго мјесто у групи, док је Албанија пала на трећу позицију.